Systém na tisk etiket

snadné a profesionální označování venkovních rostlin, dřevin a trvalek

V České republice a na Slovensku zastupujeme německou firmu Dataverde a jejím prosřednictvím dánské firmy Brandsoft a Floralabels a jejich systém na tisk etiket určených k označování rostlin. Ten se skládá ze software 'Brandsoft Label 4', LED tiskárny OKI a speciálního etiketovacího materiálu v různých formátech. Hlavní předností proti termotransferovému tisku je možnost tvorby vlastních barevných etiket, velký výběr různých formátů a využití barevné laserové tiskárny i na běžné kancelářské aplikace. Cena a životnost etiket floralabels a termotransferových je srovnatelná.

 

 

V současnosti doporučená barevná LED tiskárna OKI C610, více na Oki a arch vytištěných provlékacích etiket 38 x 250 mm. Materiál je certifikován OKI Europe pro použití v doporučených modelech OKI LED tiskáren.

Zahradní a zahradnická centra, okrasné školky, zahradnictví a prodejny květin.

Všechny tyto typy firem mohou využíva všech přeností tohoto systému.

Tímto nástrojem získáváte možnost flexibilní tvorby etiket a fotokaret zcela podle vlastní potřeby. Vedle popisu rostliny, obrázku, ceny i ve dvou měnách můžete tisknout čárový kód, adresu firmy, logo a další údaje. Vaše produkty tak získají profesionální vzhled , což zákazníci ocení vyššími nákupy a častější návštěvou prodejny. U fotokaret odpadá nutnost laminování, etikety jsou zcela odolné proti vodě, mrazu a mají i dlouhou trvanlivost na slunci. Rovněž není potřeba udržovat zásoby předtištěných etiket, na stejnou etiketu lze tisknout adresy Vašich odběratelů i s jejich logem. Brandsoft Label je používán ve více než 2000 firmách v Evropě i Americe. Zde naleznete stručnou brožuru s praktickými ukázkami využití.

Na domovské stránce firmy 'Floralabels' naleznete vyráběné typy a rozměry materiálu k označování rostlin.

Tisk na papírový materiál s vlastnostmi plastového

Originální patentovaná technologie výroby těcht etiket umožňuje, aby barva po nanesení na materiál v tiskárně zůstala uzavřena po průchodu zapékacím válcem pod tenkou povrchovou vrstvou. Tím se podstatně zvyšuje ochrana před povětrnostními vlivy. Zapichovací etikety, A5, A4 a návěsné etikety jsou dodávány i ve vyztužené, podstatně pevnější verzi (nelze použít do OKI 5950n).

Odkazy na související www stránky:

www.floralabels.com stránky výrobce etiket
www.brandsoft.dk stránky výrobce software Brandsoft Label 4
www.dataverde.de stránky firmy Dataverde

 

 

 

 

 

Software Brandsoft Label 4 a databáze stromů, keřů a trvalek

Obsluha software 'Brandsoft Label 4' je velice jednoduchá. Všechna data o rostlinách jsou ukládána do SQL databáze, která umožňuje snadnou a rychlou práci s daty. Ve spolupráci s firmou Dataverde také nabízíme databázi stromů, keřů a trvalek. Ta obsahuje přibližně 10000 položek s latinským názvem dřevin, u 3500 potom s českým popisem a obrázkem a 3800 položek trvalek se zhruba 700 českými popisy. Databáze bude nadále doplňována, v současnosti se překládá dalších 700 druhů.

Připravujeme možnost stažení 30ti denní verze Brandsoft Label 4 Easy, pro více informací o systému a zanechání Vašich kontaktních informací nám můžete napsat na náš E-mail.

Tomuto způsobu tisku se věnoval ve svém článku i odborný český a slovenský časopis pro grafický průmysl 'Pressforum'.

Popis software na tvorbu etiket Brandsoft Label 4